SPORTOVNÍ KLUB OCELÁCI OSTRAVA

Máš zájem trénovat s námi?

Ocelácká přípravka

Ocelácká přípravka se pravidelně koná v tělocvičně Gymnázia Volgogradská v Ostravě-Zábřehu.
Proč se připojit k naším tréninkům? Chceme společně posílit naši fyzickou kondici a připravit se na nadcházející závodní sezónu a také se dobře pobavit. Je důležité poznamenat, že účast na závodech není povinná pro ty, kteří navštěvují naše společné tréninky. Přípravka je otevřená všem, kteří mají rádi pohyb a chtějí si zlepšit svou kondici v příjemném prostředí s lidmi, kteří mají podobné zájmy.
Jak naše tréninky vypadají? První hodina probíhá v tělocvičně Sportovního gymnázia a je zaměřena na posilování zejména s vlastním tělem. Po krátkém zahřátí a rozcvičení probíhá kruhový trénink, který zahrnuje cvičení celého těla, poté následuje kolektivní hra, které obvykle zvýší tepovou frekvenci a vydoluje z každého zbytky sil.
Druhá hodina se koná venku na přilehlém běžeckém ovále. Zde se rozdělíme do skupin podle našich běžeckých dovedností a zaměříme se na trénink běhu. Během těchto tréninků budeme pracovat nejen na zlepšení techniky běhu, ale i samotného výkonu.
Celkově jsme připraveni vás podpořit na vaší cestě ke zlepšení kondice a přípravě na závody. Těšíme se na setkání s vámi na našich společných trénincích!
Více informací zde.


Trifollowers

Náš klub organizuje také tréninky pro mládež v menší skupině se zaměřením na triatlon. Máte-li zájem o účast, stačí se domluvit s naším trenérem Liborem Pavelkou.
Naše tréninky jsou ideální pro mladé sportovce, kteří chtějí s triatlonem začít a nebo mají již triatlonové zkušenosti. Ve skupině vrstevníků můžou rozvíjet své dovednosti v plavání, cyklistice a běhu a připravit se na triatlonové závody. Našim cílem není vychovat mistry světa, ale celoživotní sportovce, kteří budou mít sport rádi.
Zúčastnění našich tréninků vám nejen pomůže zlepšit se v každé části triatlonu, ale také vám umožní setkávat se s dalšími mladými sportovci se stejným zájmem. Triatlon je náročný sport, ale také velmi odměňující. Pokud máte zájem o trénink mládeže pro triatlon, neváhejte kontaktovat Libora Pavelku a připojte se k nám na našich trénincích. Těšíme se na vaši účast!