SPORTOVNÍ KLUB OCELÁCI OSTRAVA

Co, kdy, kde?

Přijďte a zážijte nezapomenutelný den plný sportovního ducha a zábavy na našem tradičním triatlonovém závodě 1.6.2024! U Vrbického jezera v Bohumíně se na vás těšíme v přátelské atmosféře, která je typická pro náš závod.
Tento triatlonový závod, který pořádáme, vám poskytne jedinečnou příležitost prověřit své triatlonové dovednosti a strávit den se sportovními nadšenci, kteří sdílí vaši vášeň. Ať jste zkušenými triatlety nebo teprve začátečníky, máme pro vás připraveny kategorie, které vás jistě zaujmou.
Hlavní kategorie závodu zahrnuje 800 m plavání, 21 km cyklistiky po silnici a 5 km běhu. To je výzva, která potěší nejen trénované triatlety, ale také ty, kteří si chtějí vyzkoušet tuto úžasnou disciplínu. Pro nováčky máme opět připravenou speciální kategorii s názvem "Můj první triatlon". Tato kategorie je věnována těm, kteří se rozhodnou zkusit triatlon poprvé a budeme ji oceňovat samostatně. Pro zkušenější sportovce jsou tradiční věkové kategorie, ve kterých se mohou měřit se svými vrstevníky.
Jako součást naší události máme také připravené dětské duatlonové a triatlonové závody, což je skvělá příležitost pro naše nejmladší sportovce ukázat své dovednosti a zažít radost ze závodění.
Přijďte si užít nejen sportovní výzvu, ale také den plný pozitivní energie, radosti a skvělé atmosféry. Těšíme se na vaši účast na našem triatlonovém závodu a společně si užijeme skvělý den se sportovními nadšenci!

Informace k aktualnímu ročníku 2024

Propozice k závodu

Odkaz na propozice zde.

Odkaz na registraci zde.

Informace k předchozím ročníkům

Video z minulého ročníku

Výsledky

Výsledky z minulého ročníku zde