ocelák Aleš Grym

Sportovní zaměření?

Zaměření tak úplně nemám, ale v současné době preferuju: běh, cyklistika, plavání, horské a vytrvalostní sporty, sem tam i nějaké silové prvky. Každpádně vše na rekreační úrovni.

Jak jste se dostali ke sportu, vaše sportovní minulost?

Sportem jsem žil od útlého věku. Doba, kdy byly dvě možnosti, buď se doma nudit nebo vzít hokejku, míč, raketu a blbnout do večera na hřišti městského sídliště. Díky silným populačním ročníkům v 80. letech nás bylo opravdu hodně, takže jsme po škole nebo o víkendu pořádali mezi sebou různé zápasy nebo turnaje, ať už v hokeji, tenise, fotbale. Postupem času to šlo sice do kopru, ale jinak na tuto dobu vzpomínám dodnes a díky tomu mám ke sportu velmi kladný vztah.

Zaměstnání?

Povoláním jsem ekonom, takže pohyb tak na wc a do jídelny :) No ještě loni to moc se sportem u mě nebylo nijak slavné, každopádně se něco ve mě zlomilo a můžu říct, že k předešlému způsobu života se již vracet nechci. 

Co vám sport/pohyb přináší?

Sport a pohyb obecně mě přináší hlavně lepší kondici, zdraví, skvělou partu lidí (zdravím Oceláky), zábavu a příjemný pocit únavy. Prostě skvěle strávený čas.

Sportovní hrdina, vzor?

Každý, kdo se dokáže překonat a posunout vpřed.

Dosavadní největší sportovní zážitek?

Asi poprvé když jsem ušel B7, to byl asi do té doby takový můj vrchol. Potom dlouho nic a pak bych asi zařadil OM v Klimkovicích. Velice příjemný závod.

Sportovní cíle pro rok 2014?

Absolvovat pokud možno všechny ocelácké přípravky, etapy Lysa cupu, průběžně se účastnit různých akcí v běhu, triatlonu, splnit limity na oceláka, zkusit závody typu LH24 a možná se zase příhlásit na další ročník B7 a mnoho jiného, co se naskytne. No je toho požehnaně, ale o tom to je :)

Stále se u nás něco děje

Developed by ASPECTO Media s.r.o.