Ocelácká přípravka

Nováčkům bych rád přiblížil jak dopoledne nabité pohybem energií, potem, legrací a regenerací probíhá, aby odhodili obavy a přišli.

Jak tréninky probíhají?

1. hodina v tělocvičně a přilehlé chodbě- po lehkém rozklusu, protažení a shrnutí novinek startuje kruhový trénink, kdy se cvičí ve skupinkách 3-4 lidí, cviky s vlastní vahou, na míči, TRX, balancí apod. se zaměřením na posílení hlavních svalových partií, kde většinou míříme na posílení středu těla. 

2. hodina venkovní- dle chuti a trénovanosti od chůze, přes indiánský běh, běh až po třeba úseky v závodním tempu apod. Většinou ve více lidech, kdy to lépe "utíká".

3.  Pokud se přihlásí předem dostatek zájemců, probíhá hodina plavecko - regenerační - v teplém bazénu je možno relaxovat a nebo plavat. 

Další základní informace

  • Vstupné - 120,- dospělí, 60,- děti (v doprovodu rodičů), v případě, že není bazén vstupné 30,- kč pro všechny
  • Kapacita tréninku je 30 lidí, proto preferuji přihlášky předem a to na mail: pali@post.cz a nebo přes potvrzení účasti na facebooku ve skupině Ocelácká přípravka v události, která je pravidelně vytvořena před každým tréninkem.
  • Dětský pavilon Sanatorií Klimkovice se nachází nad hlavními pavilony lázní a je před ním velká socha boty. Možno parkovat v okolí, existuje autobusové spojení z nádraží Ostrava-Svinov, mnozí z nás jezdí na kole apod.

Zvládnu to?

JISTĚ!! Velkou výhodou kruhových tréninků je možnost volby zátěže, rychlosti provedení, délky cvičení atd. Proto stejný trénink mohou podstoupit jak absolutní nováčci, tak i trénovaní jedinci a odnesou si z něj to "své". A to obvykle s úsměvem a nabiti dobrou náladou, která je v přípravce takřka samozřejmostí. Doporučuji VYZKOUŠET!!!

Stále se u nás něco děje

Developed by ASPECTO Media s.r.o.