Ocelácký discoples

Po úspěšné Movember party, která byla báječně ozvučena Michalem Nevřalou mi přišlo líto, využívat tento talent jen jednou ročně ;-) Proto jsem na přípravce nakousl myšlenku uspořádat Ocelácký ples a reakce byly více než pozitivní. Detaily akce jsme pilovali na přelomu roku.

O místě jsme měli jasno, restaurace Puls je na pořádání takových akcí zdá se ideální, termín, byl trochu větší oříšek. Nakonec náš prst v kalendáři spočinul na sobotě 1.3. no a dál jsme přemýšleli jak takovou akci pojmout, co na ni hrát apod. Michal měl ale v tomto zcela jasno: "Uděláme discoples, oblečeme se retro a já budu hrát pisničky z vinylových desek".

A tak se i stalo. V sobotu večer v nazdobeném Pulsu Michal báječně odehrál první Ocelácký Discoples, kde se tancovalo na hity 60-90 let. Tímto bych mu chtěl MOC poděkovat, protože hrál výborně!!! Dovolím si v děkování pokračovat, protože je opravdu za co, Zuzce a Jitce za hippie výzdobu, Dědkovi Beskydskému za nový hit, který nás všechny naučil (To je hůl, to je kůl, to je…. ;-), Oceláckým disco holkám ze skvělou choreografii, která sbírá shlédnutí na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=DOx0bQY9wTo, kulturním referendům za soutěže, všem kteří přispěli věcmi do tomboly, kterou se podařilo vybrat 2650,- korun určených na nákup cyklodresu a v neposlední řadě Vám, kteří jste přišli a dobře se bavili.

Věřím, že 1. ročník našeho plesu nezůstane posledním.

Chceš vidět, jaké to bylo pohledem fotografa? Mrkni na fotografie z plesu ;)

A jak to viděli ostatní

Láďa N.: Za mne pecka,skvělá párty,lidé,muzika, občerstvení. Celkově super jsem nadšen. PS: Jen obsluha na výpověď:-)))))))))

Lída Š.: Super akce, super lidé ;-)

Petra N.: Super povedená akce, dobrá skladba lidí, příště by mohla být účast větší, skvělý DJ, výborný raut, nechyběly kulturní vložky, krásná výzdoba, sympatický moderátor, který se podělil o svůj narozeninový dort. Podle mého akce jak má být!

Simona P.: Mooooc povedená akce, už jsem se dlouho tak nepobavila ;-)

Naďa K.: Paradní pařba, super lidi, skvělé jídlo(hlavně tatarák!)

Andrea K.: Fajné to bylo :-)

Zuzka Š.: Taky přidávám chvalozpěvy na náš ples, úžasná hudba, perfektní kulturní vložky, lahodné jídlo a hlavně nejlepší na tom byla parta jen škoda, že nás nebylo víc.

Zdeněk S.: Dobré to bylo. Super grupa, hafo překvápek, luxusní raut i tombolka ušla,až na toho peška. No co už. Movember tu bude co by dup..respektive co by KOP.

Autor článku

Libor

Stále se u nás něco děje

Developed by ASPECTO Media s.r.o.