Oceláckého závodu jsem se zúčastnila úplně poprvé...

Ráno jsem vstala a mamka mi oznámila ,že jsme zaspali…Dostala jsem rychle snídani do ruky a běželi jsme za Láďou a Naďou ,kteří už na nás čekali u auta s koly na nosiči. Dojeli jsme do Klimek a když jsme parkovali ,už na nás všichni mávali :D . Mamka pořád doufala ,že někoho přemluví a nebude muset jít štafetu se mnou. Moc se na závod necítila. Jenom jsem vystoupila z auta ,tak na mě zase vybafli ,,Ona je zase otrávená ´´ , ,,Bože , ta její puberta´´ ,tak jsem dělala ,že je neslyším.

Když jsem přišla s mamčou ke stánku pořadatelů , požádaly jsme si o registrační papír do kategorie štafeta ;-) . Mamka už vypsala přihlášku. Já půjdu sed leh , bench a přitahováky a mamka kolo a běh. Nakonec se nad mamkou slitovala Naďa a štafetu šla se mnou. Nutno dodat ,že Naďa šla celý závod a ty dvě disciplíny běh a kolo se počítaly do naší společné štafety. Přišla první disciplína vis a já jsem se rozhodla ,že půjdu výdrž, Když už jsem visela na hrazdě ,tak přišel trenér Libor ,a slyšela jsem jeho rozčílený hlas ,proč nejdu shyby ,a že půjdu ještě jednou a tentokrát přitahováky. Tak jsem protřepávala ruce ,nechali mě odpočinout po dobu co odzávodily další tři závodnice a šla jsem na to. Udělala jsem jich za hlasitého povzbuzování jedenáct. Potom přišel na řadu bench… Měla jsem strach ,protože když jsme s Liborem ve fitku zkoušeli , kolik jich udělám ,tak mi to ale vůbec nešlo… Říkala jsem si no nic , nějak to dopadne. Najednou slyším své jméno. A je to tady .. ale když jsem slyšela povzbuzování ze všech stran ,, NEBOJ TY TO DÁŠ , POJĎ ´´ , tak ze mě ten strach spadl , trenér mi spravil ruce a rozhodčí řekla můžeme. K mému překvapení jsem 25 kg zvedla 18x … :D . Až za dvacet minut přišla moje poslední disciplína sed , leh na 2 minuty. Povedlo se mi jich udělat 88 ,ale uznali jenom 84. Tímto pro mě dnešní závod skončil a šla jsem povzbuzovat moji parťačku NAĎU na běh a kolo… :-)

Běžela a jela moc krásně. Potom už nás čekalo jenom dlouhé čekání na vyhlášení výsledků. :/ Umístily jsme se s Naďou ve štafetách na PRVNÍM MÍSTĚ!!! Vyhrály jsme víno a veliký pohár.. -) Mamka odjela na kole domů a mě měli vzít domů Pavelkovi ,ale když jsme přišli k auto ,tak se začali strašně smát (teda hlavně Libor) ,protože se tam prý nevejdu… :D . Proto mi Libor zajistil rychle jiný odvoz . Jen mamka se divila ,že jsem přijela jiným autem ,než čekala :-) . Tento závod byl moc pěkný ;-) . Doufám ,že do příštího roku natrénuju běh a kolo, ať můžu vyzkoušet celého OCELÁKA ;-)

Autorka článku

Klára

Stále se u nás něco děje

Developed by ASPECTO Media s.r.o.