Oceláci před B7 2015


Již zítra se rozpohybuje dav směřující z Třince do Frenštátu pod Radhoštěm. Oceláci budou mít na startu své "koně", některé už po Xté, některé premiérově. 

Iva Bugnerová

Prosím představ nám váš tým, kolik jste toho spolu natrénovali (odzávodili)?

Letos jsem konečně našla nadšence, který je ochotný jít celou trasu SPORT. Díky Simi! No a doufám, že v cíli radostně zvoláme KONEČNĚ! Se Simčou jsme absolvovaly několik společných výletů na Lysou a jeden úžasný výlet na Roháče.

 Plány, představy, sny, které by jsi si chtěl na B7 splnit? 

I cesta je cíl, takže se na celé Beskydy se Simčou po boku moc těším! 

Proč zrovna B7? 

B7 byl pro mne první závod tohoto druhu a tentokrát se účastním také 
z tradice. 

Silné a slabé stránky vašeho týmu

Naší silnou zbraní je dobrá nálada. Slabé stránky snad ani nemáme :-).


Aleš Grym

Prosím představ nám váš tým, kolik jste toho spolu natrénovali (odzávodili)?  
Popravdě řečeno, ani nevím, jaké jméno má náš tým :) Tohle bylo zcela v režii kolegy Kuby. Co se týče tréninků, to byla naprosto individuální záležitost. Já osobně jsem toho za léto moc nestihnul nebo aspoň ne tolik, kolik bych si představoval.  

Plány, představy, sny, které by jsi si chtěl na B7 splnit?  
Pro mého kolegu bude cílem, tento závod úspěšně dokončit. Vybral si trasu sport, tak jsem zvědavý,páč ani já tuto trasu v minulosti nikdy nešel. 

Proč zrovna B7?  
Pro mě B7 znamená asi to, že je zase další rok mého života fuč a že se opět z pátku na sobotu pořádně nevyspím :)
Bohužel, nejsem do tohoto závodu nějak zvlášt motivovaný. Beru ho jako určitou startovní čáru, kdy zase začnu s mým pravidelným
cvičením. Navíc přes léto jsem na horách takřka nebyl, tak si to teď vynahradím :)

Silné a slabé stránky vašeho týmu?   
Určitě nebudeme divočit :) Jen nevím zda je to silná nebo slabá stránka :) Uvidíme v neděli po půlnoci :)

Michal Nevřala

Prosím představ nám váš tým, kolik jste toho spolu natrénovali (odzávodili)? 
Tým se skládá z jednoho Oceláka a jedné Maratónské běžkyně. S Terezou Šádkovou jsem se seznámil na jednom ostravském běžeckém tréninku. Slovo dalo slovo a team byl hotový. Trénovali jsme spolu docela dost. Proběhli jsme celou trasu závodu a několikrát jsme byli i na Lysé Hoře. Párkrát společný trénink v Ostravě. 

Plány, představy, sny, které by jsi si chtěl na B7 splnit? 
Plány jsou jasné. Dojít do cíle. Představy jsou krásné, ale držíme se při zemi. Sen je tajný a po závodě vše prozradím....

Proč zrovna B7? 
B7 je vrchol mojí  běžecké sezóny.

Silné a slabé stránky vašeho týmu?  
Silné stránky našeho týmu je asi trasa, kterou známe docela dobře. A na slabé přijdeme během závodu.

Radůz Rudický

Prosím představ nám váš tým, kolik jste toho spolu natrénovali (odzávodili)?
Náš tým "Dáme TO!!! SK Oceláci Ostrava" asi není nutno moc představovat, fungujeme ve stejném složení již třetí sezónu, ale pro pořádek, jedná se o tandem Pepa a Raduz. Pro letošní rok se nám podařilo skloubit společné tréninky většinou v podobě krátkých, ale zato ostrých výběhů na Lysou horu ve větší míře, což si myslím, pomůže psychice při vlastní B 7. Absolvovali jsme letos týmovou Hostýnskou osmu www.hostynskaosma.cz, kde prokázal Pepa dostatečnou morální sílu, kdy běžel závod H 8 pouze týden po Lysohorském čtyřlístku www.lysohorsky-ctyrlistek.cz, kde byly klimatické podmínky stejné jako na H8, denní teploty se pohybovaly vysoko nad 30° C. Společně jsme se letos postavili na start Salomon Slezského maratonu http://www.slezskymaraton.cz/, takže kilometry v nohách jsou... . 
Plány, představy, sny, které by jsi si chtěl na B7 splnit?
Vím, že náš tým má velikou sílu, jak morální, tak i fyzickou a doufám, že si letošní B 7 opět užijeme. Taktika se neodchýlí od předchozích ročníků, první půlku půjdeme s rozumem a v druhé půli bychom chtěli zúročit natrénované objemy. Nechci být špatný prorok, ale kdo ví, možná se letos dotkneme i bedny :-). 

Proč zrovna B7?
Není to "proč" ale spíš "opět" B7. Těžko říct proč se člověk vrací k závodu, který je velmi náročný, nedá nic zadarmo a prověří účastníka po všech stránkách odolnosti. Myslím si, že hlavním důvodem je velmi atraktivní trasa, vedená centrálním hřebenem Moravskoslezských Beskyd, atmosféra při vlastním závodu, snaha o zlepšení předchozích výsledků, společné týmové zážitky, ale i utrpení :-)

Silné a slabé stránky vašeho týmu
Mezi silné stránky našeho týmu jednoznačně patří buldočí snaha vždy dokončit závod a nevzdávat se, sehranost, umírněnost a rozumné rozvržení sil, což vede k pozitivním prožitkům při vlastním závodě a krásným vzpomínkám na něj. Jo a nyní ty slabé stránky...vlastně o žádných nevím :-) :-) :-)

Simona Petrušková

Prosím představ nám váš tým, kolik jste toho spolu natrénovali (odzávodili)?
Náš tým vznikl zcela spontáně na Oceláckém Discoplese :-) Trénovaly jsme dle možností pracujících matek, Iva tedy více, protože děti má již větší :-)    
Plány, představy, sny, které by jsi si chtěl na B7 splnit?Můj plán je udržet se Ivy a dojít do cíle, pokud možno s pocitem, že se ještě někdy na hory ráda vrátím ;-)    
Proč zrovna B7?Proč B7? Je to obrovská výzva, asi snaha něco si dokázat. A taky.... kdy se člověku podaří přejít Beskydy za jeden den, že ? :-D     
Silné a slabé stránky vašeho týmu? O silných a slabých stránkách našeho týmu nemůžu nic říct, protože to bude naše premiéra! 
 

Adam Pavlorek

Prosím představ nám váš tým, kolik jste toho spolu natrénovali (odzávodili)?

Bratři Pavlorkovi, známá dvojka. Brácha je jeden z mála lidí, se kterým vydržím celý den aniž bychom si lezli na nervy, proto je jako parťák jasná volba.Bohužel jsem nám letos nepodařilo spolu vůbec trénovat. Zkrátka doufáme, že nám to společně půjde a zbytek bude improvizace. Ovšem jako jednotlivci natrénováno máme, někdo více, někdo méně. Rozdíly ve výkonnosti a případně krize na trati doženeme lanem a prostě se potaháme navzájem.

Plány, představy, sny, které by jsi si chtěl na B7 splnit??

Zatím plán ladíme a cíl taky  :-). Každopádně chceme dojít do cíle jako tým bez větších zdravotních problémů.

Proč zrovna B7???

B7 je výzva, ale hlavně je to závod v nádherné přírodě…

Silné a slabé stránky vašeho týmu??

2 největší slabiny jsou seběhy a občerstvovačky. V sebězích jsme pomalí (to už nezměníme) a o to více budeme muset makat nahoru. U občerstovaček to lze řešit tím, že se prostě tak dlouho nebudeme občerstvovat ;-).Silné stránky? No přece síla našeho teamu.

Budu Vám VŠEM držet palce a přeji Vám, ať se splní vaše plány, představy a sny.

Autor článku

Libor

Stále se u nás něco děje

Developed by ASPECTO Media s.r.o.