Kozatice a Placatice na B7


Chceš-li návod, jak zvládnout tenhle závod, 
vyber dobře parťáka, nejlíp pohodovýho sporťáka, 
co podrží tě v těžké chvíli a dokope tě vždycky k cíli.

Naše B7 začala ve vlaku z Frenštátu do Třince. Cestu vlakem jsme si zkrátili zábavnými historkami a vtipy, díky kterým jsme se dostaly do velice rozverné nálady. Láďa si takto mohl připomenout krásné chvíle z naší společné dovolené a pro všechny byl velkým Hrdinou, že to s námi takový čas vydržel :-D Netrvalo dlouho a pár odvážných jedinců jako Michal :-) se naladili na naší vlnu. Poměrně dlouhá cesta rychle utekla a už nás vítal Třinec. Zde na nás čekali Oceláci se kterými jsme se vyfotili a vzhůru do vrcholů.

Zuzka šlápla do pedálu a stalá se vůdcem, trochu bídným, protože první sjezdovka nám dala pořádně zabrat, avšak krásný úsměv pro Liborův objektiv jsme si nemohly odpustit. Vždyť naším heslem je „Hlavně u toho dobře vypadat“ a to se nám povedlo, jako vždy :-D První vrcholy jsme zvládly levou zadní a cestou si Zuzka nabrnkla ženicha. Tímto jste všichni srdečně zvaní na naši svatbu, a pokud někdo znáte Vojtu se zelenými podkolenkami od Chrudimi, tak dejte prosím vědět, ať to  10. 6. v pivovaru u Chrudimi všechno klapne a neznáme se jen pár hodin :-D A proč zrovna v pivovaru? Přece po 5tém pivu je každá ženská hezká :-)


Bubák Travný s ním jsme prožili trošku nekonečný příběh a už jsme volaly kohoutka ať svým líbezným hláskem, v tu chvíli nám to tak připadalo, přiláká Jitřenku a doba temna skončí. Jelikož jsme dívky činu, rozhodly jsme se, že do údolí seběhneme a v Krásné budeme krásně krásné :-) Rychlá občerstvovačka tatranka, meloun, banán, banán, meloun, tatranka a s plným bříškem jsme šly dobýt pánské toalety. Někteří páni byli družní a chápající a ti co to měli v zatáčce, nás sprostě vyhnali :-D Takže bez lehkého kroku hurá na Lysou horu. Z Krásné na Lysou je to věru krásné dobrodružství samý hřib a kámen, převýšení jako blázen, ale odhodlání stále stejné.

 Za odměnu krátkou chvílí a s vidinou, že jsme v cíli, předběhli jsme chlapce milý a to s krokem lehkým jako víly. Až na ten bludný kámen, kdy s Jituškou byl skoro ámen a málem kotník ukončil náš závod s ránem.

Po polívce z Ostravice již pozvolnějším krokem jsme šly naproti Andělským schodům na Smr(t)k a pro nás nejničivějším úsekem do Čeladné, kde jsme potkali Oceláky, kteří dojebaní byli taky. Společně jsme se vydali na Čertův mlýn, bylo pozdní odpoledne a slunce pálilo a celkově to bylo peklo. Tanečnice v nedohlednu a za zády chlapi, kteří nás strašili, jak po závodě dopadneme. Usnout neusneme, protože se budeme třepat, a jak usneme, musíme si pod sebe dát ručník, protože to všechno propotíme durch a aby toho nebylo málo, nohy budeme mít jako baně. Tímto jsme měly zkaženou náladu a velkou obavu, že se jejich slova vyplní. S radosti jsme je pustili před sebe, abychom je už nemuseli poslouchat. Našli se jim podobní, ale těm jsme dokázali vzdorovat a převést řeč na to, jak budeme v cíli slavit. S radostným pípnutím jsme došly na Pustevny, kde jsme kyselou náladu zažehnaly teplou polévkou. Po vysočině, chlebu, zelí, chlebu, vysočině jsme se vydali na Pinduli. Cestou se začalo stmívat a Jitčin kotník se hlásil o slovo, nebylo zbytí a bylo třeba vytáhnout růžové pohlazení. Na Pinduli i Zuzka měla pindy o taxíku, že nemůže chlapce švarný nechat odjet, aby byli sami marní. Ale Jituška se stala vůdcem a zavelela „Jdeme na Javorník, kam chceš jet!“ a tak se šlo, vyšlo, sešlo, šlo a i doběhlo do cíle. I přes četné nabídky, že budeme vyneseny do schodů K2, jsme je vyběhly a užily jsme si vrcholu nejvyššího a zvolaly „Ano, ano! Bože! Achhhh, achhhh!“.

S úžasným pocitem jsme sedly do auta a v mírném polospánku jsme ve zdraví dojely domů.

A kdy zas dáme sedmičku? Sedmičku vína kdykoliv, ale B7 kdo ví :-D

Chvilka poezie na závěr

Sto kiláků k snídani.
Dvěstě dřepů bez ptaní.
Silné ruce, pevné nohy,
k sportu máme super vlohy!

Každou výzvu hravě dáme,
to je o nás všude známé.
Pot nám rány zacelí,
my jsme holky z oceli! :-)

 

Autorka článku

Zuzka

Stále se u nás něco děje

Developed by ASPECTO Media s.r.o.